28 i 29 marca mieliśmy okazję spotkać się z gimnazjalistami , by zaprezentować im naszą ofertę edukacyjną. Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja, odwiedzili nas uczniowie z różnych szkół, mieli okazję porozmawiać z nauczycielami, w rolę przewodników wcielili się nasi uczniowie, którzy oprowadzili swoich młodszych kolegów, odpowiadali na pytania, bo to przecież najbardziej wiarygodne źródło informacji. Chętni gimnazjaliści mogli sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, były emocje, doping kolegów i atrakcyjne nagrody( kubki, plecaki i latarki), wszystkie nagrody zostały rozdane, gratulujemy zwycięzcom. Trudno o wszystkim pochwalić się w tak krótkim czasie, najlepiej, jeśli przekonacie się sami, że warto przyjść do ROMERA, więc DO ZOBACZENIA we wrześniu.