KOMITET ORGANIZACYJNY ZJAZDU

Marek Świder – Przewodniczący Komitetu

Marek Szarawarski – Zastępca Przewodniczącego

Małgorzata Burtan – Sekretarz

Joanna Lichoń, Marta Urlińska, Czesław Szynalik, Marek Oblaciński – Członkowie Komitetu

Kontakt e-mail: stulecie@romer.nowotarski.pl    Telefon: +48 724 207 722

Szanowni Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. E. Romera

Zbliża się ważna data w historii naszej szkoły, w bieżącym roku mija 100 lat od jej powstania. Z tej okazji ukonstytuował się Komitet Organizacyjny obchodów tej okrągłej daty. Podajemy jego skład oraz dane do kontaktu. Równocześnie liczymy na liczną obecność absolwentów na tych uroczystościach. Mamy także nadzieję na Waszą współpracę i przesyłanie nam wszelkich sugestii odnośnie organizowanych obchodów.

Z uwagi na fakt przygotowania publikacji, nawiązującej do albumu „Gdziekolwiek jesteś absolwencie”, w której chcemy wymienić z imienia i nazwiska wszystkich absolwentów ze 100-letniej historii szkoły, zwracamy się z  gorącą prośbą o przesłanie na adres mailowy informacji dotyczących nieścisłości, które pojawiły się w publikacji na 75-lecie.

Ramowy program obchodów 100-lecia Liceum Romera w Rabce-Zdroju
DZIEŃ PIERWSZY 11 X 2024 (PIĄTEK)Uwagi
14.00-17.30Składanie wieńców, zapalenie zniczy na grobach pracowników i uczniów Liceum (Delegacja LO, Uczestnicy indywidualnie)Cmentarz Parafialny ul. Władysława Orkana oraz Cmentarz Komunalny ul. Kilińskiego.Na cmentarzach będą dyżury przewodników do miejsc pochówku pracowników i uczniów LO.
18.00Msza Św. koncelebrowana w intencji absolwentów, uczniów i pracowników szkołyKościół św. Teresy, ul. ParkowaPrzy kościele jest dostępny bezpłatnie duży parking
DZIEŃ DRUGI 12 X 2024 (SOBOTA)
9-13Budynek szkoły jako „miejsce pamięci” - spotkanie uczestników Zjazdu w szkole, zwiedzanie wystaw (oglądanie filmów, kronik, fotografii)
13.30-17.00JUBILEUSZOWA GALA W AMFITEATRZE
18.00UROCZYSTA KOLACJA (Restauracja Victoria ul. Zakopiańska)Opłacana przez uczestników Zjazdu. Cena około 200 zł. Nr konta do przelewu za posiłek zostanie podany w późniejszym terminie.