Jesteś absolwentem klasy ósmej i nie możesz zdecydować się, która szkoła będzie dla Ciebie najlepsza? Zapraszamy Cię do I Liceum Ogólnokształcącego im. Eugeniusza Romera W Rabce-Zdroju – miejsca, w którym możesz liczyć na wspaniałe i udane lata nauki szkolnej!

Nasze liceum prócz doskonałej edukacji zagwarantuje Ci również miło spędzony czas w otoczeniu społeczności, na której można polegać. Kadra nauczycielska to znakomici ludzie, którzy prócz profesjonalnego podejścia do nauczania, angażują się we wszelkiego rodzaju projekty, dając uczniom możliwości rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

My już wiemy, że w Romerze stawia się na kreatywne podejście do nauki, które daje nam, młodym szansę dobrze przygotować się do dorosłego życia we współczesnym świecie. Lekcje w naszej szkole są niebanalne i ciekawe! W jakiejkolwiek sytuacji się nie znajdziesz, możesz zawsze liczyć na wsparcie ze strony nauczycieli.

W Romerze nie będziesz miał pod górkę – dołącz do nas! – Ignacy Staniszewski uczeń I LO w Rabce-Zdroju

MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA

w budowie

w budowie

w budowie