Finał Szlachetnej Paczki

Kochani!!!

Serdecznie dziękujemy za Wasze Wielkie i Szlachetne Serca. Dzięki Waszej hojności kolejna edycja akcji „ Szlachetna Paczka” w naszej szkole zakończyła się ogromnym sukcesem. W tym roku swoją pomoc skierowaliśmy do rodziny wielodzietnej, która zmaga się nie tylko z trudnościami finansowymi, ale również trudną sytuacją rodzinną. Od listopada uczniowie nasze szkoły wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy szkoły rozpoczęli wielką zbiórkę darów, poczynając od rzeczowych, takich jak żywność trwała, środki czystości, wyposażenie mieszkania, a kończąc na środkach pieniężnych, potrzebnych na zakup odkurzacza, baterii do łazienki , na które rodzina nie mogła sobie pozwolić, a które były niezbędne do poprawy warunków mieszkalnych. Zakupiliśmy również obuwie dla dzieci oraz mamy( zimowe oraz wiosenne) , dresy, kurtki zimowe, poduszki . Jedna z rodzin z naszej szkoły ofiarowała w bardzo dobrym stanie zamrażarkę, o którą rodzina bardzo prosiła. Udało nam się również spełnić skromne marzenia i podarować każdemu upragniony prezent. Do 7 grudnia zdołaliśmy zgromadzić pokaźną ilość produktów, którą zapakowaliśmy w 59 paczek, a wolontariusze, pod czujnym okiem opiekunów, zajęli się pakowaniem podarunków. Pracy mieli sporo, a i wysiłek nie poszedł na marne, gdyż po kilku godzinach mogli podziwiać swoje dzieło – pokaźny stos prezentów, które już tylko czekały na dostarczenie do magazynu „Szlachetnej Paczki” .

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zmienić świat na lepsze i sprawili, że nadzieja zawitała w domu potrzebującej rodziny a uśmiech zagościł na twarzach domowników.

Font Resize
Contrast