Tomasz Bochacik, uczeń klasy 3 I LO im. E. Romera w Rabce – Zdroju osiągnął wspaniały sukces. W dniu 3 grudnia z rąk Wicekuratora Grzegorza Barana, jako jeden z 27 uczniów powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów – stypendium to otrzymuje uczeń wytypowany z każdej szkoły.

Tomasz Bochacik, jako jedyny uczeń powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego, otrzymał także z rąk Wicekuratora stypendium Ministra Edukacji Narodowej. Stypendium to przyznawane jest przez Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne.

Serdecznie gratulujemy Tomkowi i Pani mgr Lidii Kloc, która opiekuje się Tomkiem, o jego sukcesach w dziedzinie matematyki możecie przeczytać na naszej stronie.