Pani dyrektor Joanna Lichoń podsumowała osiągnięcia uczniów klas trzecich i trzeba przyznać, że są one imponujące. Najlepsi zostali nagrodzeni świadectwem z wyróżnieniem, nagrodami książkowymi, dyplomami. O swoich najstarszych kolegach pamiętali uczniowie z klas młodszych i na pożegnanie wręczyli im pamiątkowe kubki z logo szkoły, prezent w sam raz, przed matura gorąca kawa lub zielona herbata na pewno wskazane.

Uczniowie klasy II a przygotowali program artystyczny, którego myślą przewodnią był motyw życia jako drogi, której pewien etap tegoroczni maturzyści mają już za sobą a na ten, który przed nimi, życzyli im wytrwałości i powodzenia.

Na zakończenie Filip Kogut i Philip Groth (zwani Filipami z 3b), dali popis swoich umiejętności, mogliśmy po raz ostatni posłuchać improwizacji na dwie gitary.

Teraz możemy tylko życzyć POŁAMANIA PIÓRA !