Warsztaty matematyczne

WAŻNY KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH ORAZ

                       DLA PRZYSZŁYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

TYLKO U NAS – PO RAZ PIERWSZY – EKSPERYMENT EDUKACYJNY –

                       WAKACYJNE      WARSZTATY MATEMATYCZNE!!!!

Od 18 sierpnia codzienne będą się odbywać w naszej szkole zajęcia z matematyki dla uczniów klas pierwszych i drugich .Celem tych spotkań jest powtórzenie i utrwalenie podstawowych wiadomości potrzebnych do zdania matury. W przyjemnej , jeszcze wakacyjnej atmosferze , bez stresujących dzwonków, bez lekcyjnej dyscypliny, czyli jak w rodzinnym gronie, poćwiczymy typowe matematyczne metody rozwiązywania nietrudnych zadań z arkuszy maturalnych. Zajęcia poprowadzą panie profesorki L.Kloc i J. Wronka. Planowane są 4 godziny dziennie od 9 rano.

Dla przyszłych uczniów Romera mamy ofertę podobnych zajęć. Powtórzymy wiadomości z gimnazjum i porozwiązujemy wspólnie zadania z konkursów matematycznych. 

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się w sekretariacie szkoły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!