By tradycji stało się za dość, przez dwa dni 25 i 26 czerwca nasi uczniowie rywalizowali w różnych dziedzinach. Pierwszy dzień to zmagania sportowe, najlepszą drużyną w piłce nożnej okazali się chłopcy z klasy 2b, najlepszymi siatkarkami okazała się drużyna dziewcząt z klasy 2c. Zwieńczeniem zmagań były podchody, które wygrała klasa 2b.

Czwartek to dzień, w którym rozegrano różnorakie konkurencje: ,,Jeden z siedmiu”, wybrano miss i mistera szkoły, uczniowie rywalizowali w turnieju ,, Mam talent”. Rozgrywki wygrała klasa 1b, na drugim miejscu uplasowała się klasa 2a, trzecie miejsce zdobyła klasa 1a. Na koniec, w trakcie loterii fantowej można było zdobyć wiele atrakcyjnych nagród. Wszyscy bawili się świetnie, okazuje się ,że można w dowcipny sposób i z dystansem do siebie i kolegów rywalizować i pokazać swoje liczne jak się okazało umiejętności.