27 czerwca najbardziej wyczekiwany przez uczniów dzień. Na sali gimnastycznej spotkali się nauczyciele, uczniowie klas pierwszych i drugich, w tym roku odwiedziła nas grupa tegorocznych maturzystów. Nadszedł czas podsumowań, najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, prymusem szkoły w tym roku jest uczennica klasy 1b – Dominika Żądło ze średnią 5,44, tym samym jest kandydatką do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Nagrody otrzymali też najlepsi sportowcy, uczniowie, którzy zakończyli rok szkolny ze 100% frekwencją, nagrodzono także laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych. Życzymy powodzenia zarówno nagrodzonym, jak i pozostałym uczniom, w następnym roku szkolnym warto inwestować w siebie. Po pracowitych 10 miesiącach czas na udane wakacje, czego życzymy obecnym i przyszłym uczniom naszej szkoły. Do zobaczenia 1 września.