Jak co roku spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Jest to dzień szczególny, bo jest to święto wszystkich, zarówno nauczycieli , uczniów i wszystkich pracowników szkoły.
Zgodnie z tradycją szkoły, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, więc są już pełnoprawną częścią społeczności uczniowskiej.
Pan dyrektor przyznał nagrody nauczycielom : pani J. Ciężadlik, pani A. Padlewskiej, pani A. Stopińskiej, pani B. Świder, pani M. Tomalak i panu B. Lańczyk.
Nagrody otrzymały także niezastąpione panie z sekretariatu: pani J. Modrzejewska i pani B. Pietrzak.
Nagrody Starosty otrzymali : pani J. Lichoń, pani J. Wronka, pan W. Perucki i pan M. Świder.
Nagrodę Kuratora Oświaty otrzymała pani L. Kloc.
Po części oficjalnej uczniowie klasy 3A, wzmocnieni przez kolegę z klasy 3C, zaprezentowali krótki program artystyczny, w trakcie którego rozważali kwestię, jaką osobowością jest współczesny nauczyciel. Stąd tytułowy: anioł, luzak, służbista, aktywista i sceptyk, którzy zaprezentowali się na wybiegu niczym modele.
Wśród życzeń uczniów na uwagę zasługują słowa :„ Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas nauczyć czegoś pożytecznego, że gdy przeżywamy trudności możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość znajdujemy w najciemniejsze dni.”