Zawodniczki i zawodnicy naszego Liceum w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Małopolskim Systemie Współzawodnictwa Sportowego w roku szkolnym 2013/14 zajęli 5 miejsce w województwie małopolskim.
Romer jest szkołą ponadgimnazjalną, która została najwyżej sklasyfikowana w powiecie nowotarskim, tatrzańskim limanowskim i myślenickim.
W ubiegłym roku Romer zajął 2 miejsce w województwie w tej klasyfikacji, ustępując jedynie ZSO z Suchej Beskidzkiej.
W dniu 21 października w Białce Tatrzańskiej miało miejsce podsumowanie ubiegłorocznego współzawodnictwa dzieci i młodzieży województwa małopolskiego. Delegacja szkoły w składzie dyr. Marek Świder, Wiesław Perucki, Amy Antolak i Bernard Wietrzyk odebrała wyróżnienie dla Liceum Romera.