Małopolska Licealiada Młodzieży 2014/2015
16 października po raz kolejny na stadionie AWF w Krakowie rozpoczęła się rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych w dyscyplinach lekkoatletycznych.

W tym roku udział w zawodach wzięło 25 zespołów z województwa małopolskiego. Uczniowie startowali w następujących konkurencjach: biegi na dystansie 4x100m, 100m, 400m, 800m kobiet, 1500m mężczyzn oraz skok w dal i pchnięcie kulą.

Zespół dziewcząt w klasyfikacji drużynowej po I rzucie zajął 8 miejsce a chłopców 10. Gratulujemy!!!

II runda odbędzie się na wiosnę i mamy nadzieję , że po intensywnych treningach padną kolejne „życiówki”.

Obydwie nasze drużyny wystartowały w „sztafecie szwedzkiej” (400m, 300m, 200m, 100m). Dziewczyny w składzie Amy Antolak, Oliwia Surówka, Anna Jasińska, Natalia Niedźwiedź wywalczyły II miejsce, chłopcy w składzie: Bartłomiej Wójciak, Kacper Szeliga, Bernard Wietrzyk oraz Andrzej Pawlica zajęli VII miejsce.