I kolejny bal studniówkowy za nami

By tradycji stało się za dość tegoroczni maturzyści spotkali się na wspólnym balu 31 stycznia 2015 roku w Skomielnej Białej. Zima w tym roku się spisała więc zimowa aura niewątpliwie dodała uroku. Były tradycyjne podziękowania od uczniów i rodziców, piękne kwiaty i oczywiście tradycyjny polonez w tym roku odtańczony dwukrotnie, najpierw przez klasy 3B i C (muzyka z filmu „Pan Tadeusz) i przez klasy3A i D( muzyka Vangelisa). No cóż podobno nie szata zdobi, a jednak suknie i garnitury zdecydowanie odmieniły naszych maturzystów.
W tym roku nasi uczniowie zaprezentowali się w nakręconych przez siebie wysokobudżetowych produkcjach filmowych. I tak 3a odbyła sentymentalną podróż przez trzy lata nauki , czego efektem był film „Czego nie mówi 3a.”I nareszcie ku satysfakcji polonistki padły długo wyczekiwane słowa …”wiem, co poeta miał na myśli”. Klasa 3B nakręciła film grozy pod wymownym tytułem „Przedmaturalny STAN WYJĄTKOWY”, prawdziwy dreszczowiec z katastroficzną wizją opustoszałej Rabki bo dla maturzystów skończyły się imprezy. Na festiwal EUROWIZJI udali się chłopcy z klasy 3C i nagrodzeni wielkimi oklaskami pokazali talenty wokalne, umiejętność wcielania się w wybitne talenty piosenkarskie z całej Europy. Pokazali nam film z festiwalu, sądząc po reakcji piękniejszej części widowni, nie opędzą się od wielbicielek. I największe aktorsko- wokalne odkrycie to 3D. Panowie w różnych, często ekstremalnych miejscach, nakręcili film muzyczny, którego fabułę można zawrzeć w słowach „Asia z trzeciej ławki, dziunie z miasta i foczki ze wsi przegrały z DELTĄ”. Jeśli reżyserzy i aktorzy z takim zapałem podejdą do matury no to nie mamy się o co martwić.
Zabawa trwała do białego rana w rytm przebojów, dzięki którym integrowaliśmy się z całym światem, byliśmy w Grecji, Francji, Szwecji, najbardziej spodobał się tańczącym i widzom taniec belgijski. Humory dopisywały wszystkim, nie było dzienników, sprawdzianów tylko wspólna zabawa bo nauczyciele także bawili się na parkiecie nie ustępując, ani kondycją, ani umiejętnościami uczniom.

Font Resize
Contrast