Świadectwa i „EUGENIUSZE” rozdane

24 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Jak zawsze jest to okazja, na podsumowanie trzech lat pracy. I tak najlepsi okazali się:
Maria Luberda 3A ze średnią 4.89
Sylwia Smoleń 3B ze średnią 4.94
Alicja Ślósarz 3C ze średnią 4.89
Adrian Luberda 3D ze średnią 5.26
Filip Kubiński 3D ze średnią 5.26
Jeżeli chodzi o wyniki klas na najwyższym miejscu podium znalazła się klasa 3A ze średnią 4.04, drugie miejsce zajęła klasa 3D ze średnią 3.95, trecie miejsce przypadło klasie 3C średnia 3.90, na czwartym miejscu uplasowała się klasa 3B ze średnią 3.73. Jak pokazują wyniki indywidualne i klas, wspólna praca nauczycieli i uczniów przyniosła wspaniałe wyniki. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe, nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w pracę na rzecz szkoły, udział w olimpiadach i konkursach. Swoje nagrody otrzymali najlepsi wśród maturzystów sportowcy.
Po części oficjalnej, swoje nagrody wręczyli swoim starszym kolegom uczniowie klasy 1A. Odbyła się gala rozdania „EUGENIUSZÓW”, jak się okazało sami wymyślili kategorie, a to efekt licznych obserwacji połączonych z dobrym humorem. Wysłuchaliśmy światowych przebojów w wykonaniu wschodzących gwiazd liceum, nagrody rozdane zostały przez młodsze wcielenia światowej sławy aktorów. Wszyscy bawili się świetnie i życzymy, by dobry humor i dawka pozytywnej energii towarzyszyły maturzystom w ich zmaganiach od 4 maja. Życzymy powodzenia !!!

Font Resize
Contrast