Zapraszamy do udziału w konkursie nt. profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Małopolski, które przyłączyły się kampanii edukacyjno -i nformacyjnej nt. profilaktyki zakażeń HPV w Małopolsce a także placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz rodzinne domy dziecka objęte Programem Zdrowotnym Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) w Małopolsce, realizowanym przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Na stronie internetowej http://www.dzieciecyszpital.pl/szpital/component/content/article/11-szczepienia/683-konkurs.html dostępny jest:
1. Regulamin konkursowy
2. Zał. 1 Formularz zgłoszeniowy
3. Zał. 2 Oświadczenie rodzica/ opiekuna
4. Instrukcja konkursowa – FAQ
5. Wzór slajdu/ planszy do wykorzystania w pracy konkursowej
6. Logotypy do pobrania:
– Województwo Małopolskie (jpeg, png)
– Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika (jpeg, pdf)
7. Baza zdjęć do wykorzystania w pracach konkursowych
Login i hasło do strony w celu pobrania zdjęć oraz więcej informacji o konkursie można uzyskać
u pedagoga szkolnego Pani Iwony Zielonki- Adamczyk.