14 grudnia na basenie w Nowym Targu rozegrane zostały powiatowe zawody w pływaniu.
Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas ratowniczych i jeden uczeń z klasy 2b. Każdy miał prawo startu tylko w jednym stylu na dystansie 50m. Wśród dziewcząt złoto wywalczyła Marta Jurzec w stylu grzbietowym, srebro Natalia Niedźwiedź również w grzbiecie, brąz Katarzyna Karpierz w klasyku, czwarte miejsca zajęły Julia Hadwiczak -grzbiet i Amy Antolak – dowolny, piąte miejsce Inez Stolarczyk- klasyk, szóste miejsca Klaudia
Bochnak – grzbiet i Zuzanna Gonek – dowolny. Jedyny nasz reprezentant Maciej Szeląg w stylu grzbietowym wypływał srebro. Sztafeta dziewcząt 8x50m wywalczyła złote medale i okazały puchar.