Kochani!!!

Serdecznie dziękujemy za Wasze Wielkie i Szlachetne Serca. Dzięki Waszej hojności kolejna edycja akcji „ Szlachetna Paczka” w naszej szkole zakończyła się ogromnym sukcesem. W tym roku swoją pomoc skierowaliśmy do trzech rodzin: pani Agaty, która samotnie wychowuje piątkę dzieci, samotnej pani Genowefy oraz pani Zofii i jej niepełnosprawnego syna Waldemara . Od listopada uczniowie nasze szkoły wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy szkoły rozpoczęli wielką zbiórkę darów, poczynając od rzeczowych, takich jak żywność trwała, środki czystości, pościel, ręczniki, książeczki i materiały szkolne dla dzieci ,wyposażenie mieszkania, a kończąc na środkach pieniężnych, potrzebnych na zakup wersalki, kołdry, koca, butów czy leków. Jedna z rodzin z naszej szkoły ofiarowała w bardzo dobrym stanie dywan, inna sokowirówkę, jedna z klas zakupiła mikser , o który jedna z rodzin bardzo prosiła. Udało nam się również spełnić skromne marzenia i podarować każdemu upragniony prezent. Do 11 grudnia zdołaliśmy zgromadzić pokaźną ilość produktów, którą zapakowaliśmy w 45 paczek, a wolontariusze, pod czujnym okiem opiekunów, zajęli się pakowaniem podarunków. Pracy mieli sporo, a i wysiłek nie poszedł na marne, gdyż po kilku godzinach mogli podziwiać swoje dzieło – pokaźny stos prezentów, które już tylko czekały na dostarczenie do magazynu „Szlachetnej Paczki”.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zmienić świat na lepsze i sprawili, że nadzieja zawitała w domach potrzebujących ludzi a uśmiech zagościł na twarzach domowników.