Jak co roku, przywitaliśmy wiosnę, tym razem w szkockim stylu. Uczniowie zmierzyli się w : pokazie mody, konkursie artystycznym (taniec, śpiew),rzucie palem, konkursie kulinarnym, zagadkach Holmes’a. Trzeba przyznać, że weny twórczej uczniom Romera nie brakuje, panowie świetnie prezentowali się w kiltach- spódnicach w kratę, obejrzeliśmy rabczańskie wersje tego stroju, także płeć piękna wykazała się pomysłowością w doborze stroju. Nie brakuje także talentów wokalnych i tanecznych, usłyszeliśmy śpiewy chóralne i solowe, kasa 1b zaprezentowała się w tańcu szkockim. Reprezentanci klas musieli wykazać się także sprawnością umysłu i rozwiązać zagadki dotyczące tajemnic naszej szkoły. Zarówno zawodnicy, jak i publiczność bawili się świetnie. Mieliśmy także okazję przyjrzeć się rywalizacji w skoku wzwyż w kategorii dziewczęta i chłopcy, mistrzami są Joasia Kowalczyk z 1a i Dominik Wójcik z 1b. Gratulujemy wszystkim, bo przecież wszystkim udało się z humorem pożegnać zimę i przywitać wiosnę.