Pan dyrektor Marek Świder podsumował osiągnięcia uczniów klas trzecich i trzeba przyznać, że są one imponujące. Najwyższe miejsce na podium zajęła klasa 3B z wynikiem – 4.0, najlepsze średnie osiągnęły: O. Jędrocha-5.35, D.Żądło-5.35, N.Zembol-4.76, na drugim miejscu uplasowała się klasa3C z wynikiem-3.97, najlepsze średnie-A.Nawieśniak-4.94, J.Hornik-4.89, K.Malik-4.88, E. Sawina-4.83 i wreszcie na trzecim miejscu znalazła się klasa 3A z wynikiem- 3.84, najwyższe średnie M. Kościelniak-5.0, K. Antolak- 4.88, B. Szpak- 4.74- to wyniki z trzech lat nauki. Najlepsi zostali nagrodzeni świadectwem z wyróżnieniem, nagrodami książkowymi, dyplomami. O swoich najstarszych kolegach pamiętali uczniowie z klas młodszych i na pożegnanie wręczyli im pamiątkowe kubki, prezent w sam raz, przed maturą, gorąca kawa lub zielona herbata na pewno wskazane. Uczniowie klasy II a wraz z kolegami z innych klas przygotowali program artystyczny, była to już druga gala Eugeniuszy. Po trzech latach wnikliwych obserwacji, wyróżnili maturzystów, którzy na co dzień nie rzucali się w oczy, ale posiadali cechy lub umiejętności, które według Kapituły przyznającej te nagrody, były warte wyróżnienia. Teraz możemy tylko życzyć POŁAMANIA PIÓRA !