Dla naszej szkoły to kolejny bardzo dobry rok. Nasi uczniowie brali udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, osiągając bardzo wysokie lokaty. Maturzyści cieszą się z Diamentowych indeksów na AGH z matematyki, ich koleżanka wygrała indeks na UJ. Szkoła otrzymała wiele znaczących certyfikatów: Wiarygodna Szkoła, Szkoła Dialogu, Szkoła Łowców Talentów. Trzy klasy pierwsze zdobyły podium za najlepsze wyniki w nauce i wysoką frekwencję; i tak po kolei 1b, 1d, 1a. Najlepszą uczennicą jest Sylwia Chryc ze średnią 5.22. Te bardzo dobre wyniki to efekt ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów, dlatego też gratulujemy wszystkim. Wakacje to czas zasłużonego wypoczynku, więc udanych wojaży, niezapomnianych wrażeń i do zobaczenia 1 września.