Dzień Dziecka 2016

Pierwszego czerwca, czyli dzisiaj, obchodzimy najważniejsze święto dla każdego dziecka, ale i dla każdego rodzica. W końcu nie łatwo jest sprostać wymaganiom dzieciaków. W tym roku nasze Liceum zorganizowało pierwszy, ogólnorabczański Dzień Dziecka! Na placu przy Grzybku dzieciaki mogły wziąć udział w dwunastu najróżniejszych warsztatach. Mogły poznać swoje prawa, pomalować sobie buzię setką kolorów, wziąć udział w konkursie „Śpiewać każdy może”, malować, biegać, tańczyć, ćwiczyć, czytać, jeść najróżniejsze słodycze, a przede wszystkim każde z dzieciaków mogło znaleźć coś dla siebie, a co za tym idzie każde dziecko wychodziło od nas szczęśliwe- z uśmiechem ledwo mieszczącym się na słodkiej twarzy. Wszystko to mogliśmy zorganizować przy pomocy MOK’u, Urzędu Miasta Rabka-Zdrój, oraz dzięki wsparciu Ciastakarni-Waflarni w Mszanie Dolnej, która przeznaczyła na ten cel kilka pudełek ciastek i cukierków. Dziękujemy też marketowi budowlanemu „Mrówka”, który dał nam balony, wytwornice do baniek i swoją sklepową maskotkę- mrówkę.
Dziękujemy też dyrekcji, wszystkim nauczycielom, oraz panu Leszkowi Świdrowi, który zaangażował się w to wydarzenie na 110%!
Nie mogę nie wspomnieć o NAJCUDOWNIEJSZYCH WOLONTARIUSZACH NA ŚWIECIE! Do których należy również nasz Samorząd Szkolny. Bez Was kochani nic by się nie udało. Daliście swój czas i pokazaliście ogromne zaangażowanie. To dzięki Wam dzieciaki nie mogły się rozstać z warsztatami.

Myślę, że organizacja Dnia Dziecka przez nasze Liceum stanie się tradycją!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok!

Natalia Mrożek

Font Resize
Contrast