Pięknego, słonecznego dnia 9 września odbył się rajd szkolny. Uczniowie wraz z nauczycielami dzielnie pokonali prawie dwu godzinną drogę na Stare Wierchy. Na miejscu, po chwili odpoczynku rozpoczął się „chrzest kotów”. Tegoroczne pierwszaki rywalizowały w konkurencjach: karmienie jogurtem z zamkniętymi oczami, bieg narciarski, rzut balonem napełnionym wodą, szukanie żelka w misce pełnej cukru pudru i innych. Każda z pierwszych klas wykonała przygotowaną przez siebie piosenkę. Nagrodą są dwa karnety na nie pytanie, które zostaną wręczone na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pierwsze miejsce zajęły klasy 1d i 1c ,trzecie 1a ,a czwarte 1b. Na koniec uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę, a pani Joanna Lichoń w zastępstwie pana dyrektora symbolicznie obcięła kocie uszy. Nowym uczniom naszej szkoły życzymy równie entuzjastycznie pokonanej drogi do matury.