Składamy wielkie podziękowanie za wspaniały udział w zorganizowaniu tegorocznej „Szlachetnej Paczki” . Jak zawsze można było liczyć na Wasze szlachetne serca i ogromne zaangażowanie. Dzięki Wam rodzina będzie mogła spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia radośnie, spokojnie i bez zatroskania o najpotrzebniejsze rzeczy. Od listopada uczniowie wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy szkoły rozpoczęli wielką zbiórkę darów, poczynając od rzeczowych, takich jak żywność trwała, środki czystości, pomoce szkolne , ubrania a kończąc na środkach pieniężnych, potrzebnych na zakup pralki oraz lodówki, na które rodzina nie mogła sobie pozwolić, a które były niezbędne do poprawy warunków mieszkalnych. Jeden z darczyńców podarował rodzinie używany komputer . Udało nam się również spełnić skromne marzenia naszej rodziny i podarować każdemu upragniony prezent. Do 9 grudnia zdołaliśmy zgromadzić pokaźną ilość produktów, którą zapakowaliśmy w 50 paczek, a wolontariusze, pod czujnym okiem opiekunów, zajęli się pakowaniem podarunków. Pracy mieli sporo, a i wysiłek nie poszedł na marne, gdyż po kilku godzinach mogli podziwiać swoje dzieło – pokaźny stos prezentów, które już tylko czekały na dostarczenie do magazynu „Szlachetnej Paczki” .

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zmienić świat na lepsze i sprawili, że nadzieja zawitała w domu potrzebującej rodziny a uśmiech zagościł na twarzach domowników.