To niezwykła magia tych Świąt powoduje, że wszyscy, wszystkim ślą życzenia. Dlatego też , jak co roku spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, by wspólnie kolędować . Najpierw wysłuchaliśmy fragmentu Ewangelii, potem pan Dyrektor złożył wszystkim życzenia świąteczne, przekazał opłatki przewodniczącym klas, by podzielili się nimi w trakcie wigilii klasowych. Podsumował także szkolny konkurs na najlepszą świąteczną dekorację klas ; pierwsze miejsce zajęła klasa Id, drugie IIb, trzecie IIa( zwycięskie klasy otrzymały karnety na dzień bez pytania).Karnety trafiły także do najlepszych „Śnieżynek” czyli Karola Sitkowskiego oraz Jasia Niżnika. Na koniec, przy akompaniamencie szkolnego zespołu śpiewaliśmy kolędy, potem udaliśmy się na klasowe wigilie.