16 lutego z okazji V Memoriału im. Marii Kaczyńskiej, gościł w murach naszej szkoły Pan Prezydent. Na początku złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą Marię Kaczyńską. Później spotkał się z władzami województwa, powiatu miasta, posłami, dyrekcją liceum i zaproszonymi gośćmi. Z Prezydentem mieli także okazję spotkać się   przedstawiciele społeczności uczniowskiej. Pan Prezydent opowiadał o swoim liceum, przygotowaniach do matury, odpowiedział także na pytania, które zadały mu redaktorki „ Wieści Rabczańskich”. Na zakończenie spotkania z uczniami , życzył powodzenia tegorocznym maturzystom, i obiecał kolejne spotkanie za rok. Przed opuszczeniem murów szkoły wpisał się do księgi pamiątkowej , i chwilę porozmawiał z młodzież przed szkołą, nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć.

Więcej zdjęć w galerii (TUTAJ)