[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Najlepsze wagary to te w szkole, dlatego też i w tym roku pierwszy dzień wiosny spędziliśmy wspólnie na sali gimnastycznej. Tegoroczna formuła to powrót do PRL-u , okazuje się, że nasi uczniowie odszukali w tych mrocznych czasach i dobre strony. Na wybieg dla modeli wyszli w fantastycznych kolekcjach  z tamtych czasów (okazuje się ,że przeżywają one swój renesans), klasy pokazały swoje umiejętności wokalne i aktorskie ( świetnie zabrzmiały piosenki z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych), swoje płomienne przemówienie wygłosił towarzysz” Wiesław”. Okazało się także, że można bez komputera i smartfona zagrać w sztole, poskakać przez gumę, zagrać w państwa- miasta.

Tegoroczne zmagania wygrała klasa 2b, na drugim miejscu uplasowały się klasy 1c i 2a, czwarte miejsce zajęła klasa 2c.

Oczywiście odbył się tradycyjny konkurs skoku wzwyż – w kategorii dziewcząt wygrała Sylwia Szczęsnowska z klasy 2a. Niekwestionowanym mistrzem, z nowym rekordem szkoły jest fruwający Karol Pędzimąż z klasy 3b .Po takim powitaniu , wiosna na pewno zostanie. Zdjęcia