Świadectwa i Eugeniusze rozdane.

28 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Pan dyrektor Marek Świder dokonał podsumowania wyników osiągniętych przez trzy klasy maturalne. Na najwyższym podium uplasowała się klasa 3b, drugie miejsce przypadło 3a , trzecie zajęła klasa 3c.

Jak zawsze wręczono ufundowane przez Radę Rodziców nagrody książkowe najlepszym uczniom, za wzorową  frekwencję,  reprezentowanie szkoły w olimpiadach, konkursach i wreszcie najlepszym sportowcom. Każdy absolwent otrzymał pamiątkowego „Eugeniuszka” (breloczek) ufundowany przez Samorząd Uczniowski.

Po raz trzeci odbyła się Gala Eugeniusze 2017. Uczniowie klas 2a i 2b napisali scenariusz, wykazali się niezwykłą spostrzegawczością i wśród tegorocznych absolwentów znaleźli tych, którzy najbardziej się wyróżnili w różnoraki sposób. Eugeniusze wręczały zaproszone gwiazdy ze świata muzyki, filmu i sportu. Sądząc po reakcjach widzów nominacje bardzo się spodobały.

Teraz nie pozostaje już nic innego , jak zdać maturę z satysfakcjonującym zainteresowanych wynikiem, życzymy połamania piór i powodzenia.

Zdjęcia

Font Resize
Contrast