Inaczej, niż w latach poprzednich, bo dopiero 4 września wróciliśmy do szkoły. Jak zwykle na Sali gimnastycznej odbyło się spotkanie, które poprowadziła pani wicedyrektor Joanna Lichoń. W tym roku szkolnym sporo zmian w naszej szkole, nowi nauczyciele, cztery oddziały w każdym roczniku. Szczególnie ciepło przywitano „nowych”, przed nimi chrzest, by naprawdę stali się prawowitą częścią Romerowskiej społeczności. By zmotywować do nauki uczniów klas trzecich, najlepszym tegorocznym maturzystom wręczono nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców, i tak w kolejności są to Kamil Proszkowiec, Paweł Kowalik i Michał Kądziołka – GRATULACJE. Nie pozostaje nic innego, tylko z marszu wziąć się do pracy, by w czerwcu móc rozpocząć wakacje, dlatego wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy na ten rok wytrwałości i powodzenia.