[masterslider id=”19″]
W ramach ogólnopolskiego programu doskonalenia nauczycieli języka niemieckiego w czwartek, 7 grudnia 2017 odbyło się w I LO im. E. Romera w Rabce – Zdroju seminarium DELFORT REGIONAL, które poprowadziła referentka Goethe Instytut Warszawa, dr A. Łyp – Bielecka, wykładowca na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Tematem seminarium były: PODCASTY NA LEKCJI NIEMIECKIEGO.
Każdy uczestnik seminarium otrzymał upominek w postaci kalendarza GI.
Założenia projektu zostały opracowane wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) i Goethe-Institut w Warszawie.
Pani dr Aleksandrze Łyp – Bieleckiej serdecznie dziękujemy za inspirujące seminarium i zapraszamy ponownie do nas.
Dyrekcji I LO w Rabce – Zdroju dziękujemy równie serdecznie za pomoc w zorganizowaniu seminarium.
Inicjatorem szkolenia było Koło Jordanów/ Oddział Katowice Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego.