[masterslider id=”21″]

Kochani!
Serdecznie dziękujemy za Wasze Wielkie i Szlachetne Serca. Dzięki Waszej hojności kolejna edycja akcji „ Szlachetna Paczka”     w naszej szkole zakończyła się ogromnym sukcesem. W tym roku swoją pomoc skierowaliśmy do osób starszych i samotnych  – Pani Anny i Pani Barbary, które samotnie zmagają się z prozą życia, biedą oraz problemami zdrowotnymi. Od  listopada uczniowie nasze szkoły wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy szkoły rozpoczęli wielką zbiórkę darów, poczynając od rzeczowych, takich jak żywność trwała, środki czystości, pościel, ręczniki, a kończąc na środkach pieniężnych, potrzebnych na zakup kołder , poduszek oraz drobnych upominków. Udało nam się spełnić skromne marzenia i podarować każdemu upragniony prezent-  szalik, czapkę i ciepłe rękawiczki. Do 9 grudnia zdołaliśmy zgromadzić pokaźną ilość produktów, którą zapakowaliśmy do 44 paczek, a wolontariusze, pod czujnym okiem opiekunów, zajęli się pakowaniem podarunków.  Pracy mieli sporo, a i wysiłek nie poszedł na marne, gdyż po kilku godzinach mogli podziwiać swoje dzieło – pokaźny stos  prezentów, które już tylko czekały na dostarczenie do magazynu „Szlachetnej Paczki” .

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zmienić świat na lepsze i sprawili, że nadzieja zawitała w domach potrzebujących ludzi a uśmiech zagościł na twarzach domowników.