Uczniowie z naszego liceum wzięli udział w wymianie polsko – izraelskiej.
Czternastego grudnia rówieśnicy z Izraela przyjechali do swoich polskich kolegów. Pobyt rozpoczęła dyskoteka integracyjna, która pozwoliła bardziej zapoznać się członkom wymiany. Izraelscy koledzy mieli okazję zobaczyć kopalnię soli w Wieliczce i poznać jej zakamarki. Nie obyło się bez wizyty w Zakopanym, gdzie uczniowie wyjechali na Gubałówkę i mogli podziwiać piękno Tatr. Ważnym punktem w zwiedzaniu był Kraków. Izraelczycy  mieli okazję zobaczyć Zamek Królewski, Stare Miasto oraz przeszli się ulicami Krakowa. W Rabce wzięli udział w warsztatach garncarskich oraz plastycznych.  Polska młodzież pokazała kolegom swoje liceum, miejscowości w których mieszkają, a także swoje codzienne zajęcia. Ważną atrakcją dla Izraelskich kolegów była jazda na sankach. Większość z nich po raz pierwszy ujrzała śnieg. Naszym gościom bardzo podobała się Polska, w dużej mierze ze względu na obecność śniegu.
Dwudziestego grudnia nasi koledzy wyjechali z Polski, nie mogąc się doczekać kwietnia, kiedy to my pojedziemy do Izraela.
Paulina Bąbol (kl.IIa)