W tym roku szukaliśmy wiosny w różnych stronach świata. Nasi uczniowie, najpierw wylosowali kraj, którego kulturę mieli zaprezentować, przygotowali scenki, zadbali o podniebienia przygotowując potrawy charakterystyczne dla wybranego kraju. Na sali gimnastycznej obserwowaliśmy efekty tych przygotowań. Słuchaliśmy piosenek (m.in. w języku chińskim, francuskim), obejrzeliśmy argentyńskie tango, znaną  wszystkim ”belgijkę”, wiemy, jakie są trendy mody na świecie,  wreszcie skosztowaliśmy różnych  dań, których zapach unosił się po całej szkole. Klasy wzięły udział w szkolnych rozgrywkach w siatkówkę, odbył się także konkurs skoku wzwyż( Kuba Kusiak ustanowił nowy rekord życiowy- gratulacje!). Po zliczeniu punktów ze wszystkich konkurencji wyłoniono trzy zwycięskie klasy: I miejsce 2d, II miejsce 1b, III miejsce 1c. Ale tak naprawdę wygraliśmy wszyscy bo gorąca atmosfera przepędziła  zimę i mamy nadzieję, że ta nowa zawita do nas dopiero w grudniu.