6 i 7 kwietnia otworzyły się drzwi „Romera” dla gimnazjalistów. W roli przewodników po raz kolejny świetnie spisali się uczniowie obecnych klas pierwszych, którzy jeszcze rok temu byli ich kolegami w gimnazjum. Pokazali swoim młodszym kolegom klasopracownie, w których odbywały się lekcje, mogli więc na żywo sprawdzić, jak nauka wygląda w praktyce, mogli także  porozmawiać z nauczycielami. Sala gimnastyczna ze ścianką wspinaczkową zainteresowała głównie dziewczyny, które próbowały na niej swoich sił. Na koniec odwiedzający nas gimnazjaliści znaleźli drogę do szkolnego sklepiku, w którym codziennie można zjeść gorącą pizzę i smaczny obiad za 5 złotych. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy zainteresowanych, że „Romer” to dobry wybór. Do zobaczenia we wrześniu!