Rok szkolny 2017/2018 można uznać za zakończony. Można śmiało powiedzieć , że był to bardzo dobry rok dla uczniów Romera. Dowodem na to  jest 56 nagród, które odebrali najlepsi.
Pan dyrektor Marek Świder  wręczył nagrody tym , którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, najwyższa średnia  w szkole to 5,38. Swoje nagrody otrzymali ci, którzy reprezentowali szkołę w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Sportowcy także sprawili nam wiele miłych niespodzianek więc i oni zostali nagrodzeni. Kilkoro uczniów otrzymało nagrody za wysoką  frekwencję, w tym czworo za 100%.
Uroczystość uświetnił szkolny chór, który z występu na występ pokazuje, że ciężka praca, ale i pasja mogą przynieść taki piękny efekt – wielkie brawa!!!
Teraz czas na odpoczynek, podróże, przygody – wspaniałych wakacji i do zobaczenia 3 września.