1 czerwca 2018r. wolontariusze z naszej szkoły zorganizowali imprezę dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 11 na maluchów czekały najróżniejsze atrakcje: robienie wielkich baniek mydlanych, malowanie kredą i farbami, gra w Twistera, bieg z piłeczką pingpongową na łyżce czy zrzucanie puszek za pomocą piłki. Wielką popularnością cieszył się również kącik, w którym wolontariuszki malowały twarze, dzięki czemu dzieci miały okazje zamienić się w kotki, pieski, motylki, a nawet w piratów! Ponadto odbyło się wiele konkursów, w których najmłodsi mogli wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak kolorowanki, domino, worki, notesy, a także słuchawki! Wydarzenie przyciągnęło masę dzieci i zarówno one, jak i wolontariusze bawili się znakomicie i wesoło spędzili dzień. Należy również nadmienić, że nad przebiegiem spotkania czuwały niezastąpione p. Anna Padlewska, p. Beata Świder oraz p. Urszula Pacholka.