W Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży – szkolnej korespondencyjnej lidze LA , której druga runda odbyła się 4 czerwca na stadionie AWF Kraków doskonale spisały się nasze dziewczęta. Wygrały drugą rundę i w sumie awansowały z czwartej ( po 1 rundzie) na drugą pozycję przy okazji poprawiając rekord szkoły w sztafecie 4x100m. Skład naszego zespołu : 100m – Anna Liberda i Gabriela Mucha; 400m – Julia Maksymiak, Kinga Lupa, Martyna Waberska; 800m – Julia Michalak, Martyna Gładysz, Agnieszka Kozyra; skok w dal- Julia Kusiak, Magdalena Rusnarczyk, Dominika Skupień; pchnięcie kulą – Natalia Sroka, Aleksandra Wójciak, Karolina Ligenza;  sztafeta 4x100m- Gabriela Mucha, Julia Kusiak, Julia Maksymiak, Anna Liberda.

Serdecznie gratulujemy.