Z dumą i wielkim zadowoleniem przyjęliśmy wyniki tegorocznej matury. Nasi maturzyści  (w tym roku do matury przystąpiło 95 uczniów) kolejny raz odnotowali bardzo dobre wyniki. Matura okazała się „łatwa”, zdali ją wszyscy, bez żadnych poprawek, osiągając przy tym znakomite rezultaty.
Średni wynik w szkole z matury obowiązkowej to 73,4% (j. polski pisemny i ustny, j. obcy pisemny i ustny, matematyka pisemna). Na uwagę zasługują wyniki z matematyki – średni wynik w szkole 75,4%, j. angielskiego – 79,8%, j. niemieckiego – 95 %.
Średni wynik w szkole z matury rozszerzonej wyniósł 50,9 % (matura pisemna z j. polskiego, biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, matematyki, wiedzy o społeczeństwie, j. angielskiego i niemieckiego). Przy czym: WOS – 85%. j. niemiecki – 61%, j. angielski – 57,5%,  polski – 52,5%, geografia – 49,1%, fizyka 47,3%, matematyka 44,3%.
Serdecznie gratulujemy naszym maturzystom i życzymy dalszych sukcesów.