FINAŁ KRAJOWEJ LIGI LA W KOŁOBRZEGU

20 września na stadionie lekkoatletycznym w Kołobrzegu odbył się Krajowy Finał Szkolnej Ligi LA o Puchar Prezesa Szkolnego Związku Sportowego. Reprezentacja naszego Liceum zajęła 7 miejsce na 12 zakwalifikowanych zespołów spośród 273 sklasyfikowanych szkół z całej Polski.

Mimo zmęczenia po trwającej kilkanaście godzin podróży dziewczyny dały z siebie wszystko i pokazały ducha walki. Rywalizowaliśmy w następujących konkurencjach: biegi – 100m, 400m, 800m, 4x100m,  konkurencje techniczne – skok w dal i pchnięcie kulą. Sztafeta 4x100m (Kozyra Monika, Kusiak Julia, Liberda Anna, Liberda Zuzanna) ustanowiła nowy rekord szkoły z czasem 52,92s.

Pobyt w Kołobrzegu był bardzo krótki ale intensywny. Zdążyliśmy przywitać się z morzem i spędzić parę chwil na pięknej plaży Dźwirzyna. Niektórzy zażyli nawet ożywczej kąpieli w Bałtyku.

Skład naszej drużyny: Gładysz Martyna, Kozyra Agnieszka, Kozyra Monika, Krzywicka Anna, Kusiak Julia, Liberda Anna, Liberda Zuzanna, Maksymiak Julia, Misiura Marta, Rusnarczyk Magdalena, Sroka Natalia, Szczęsnowska Sylwia, Waberska Martyna.

 

Dziewczyny gratulujemy i życzymy powodzenia w październikowej rundzie Ligi LA i mnóstwa punktów na kolejny finał.