Uczeń klasy 1d Wojciech Galik w rozegranych w Toruniu od 8 do 10 lutego 2019r Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych zajął pierwsze miejsce w trójskoku wśród juniorów młodszych. Walka o medale trwała do samego końca. Zwycięstwo Wojtkowi zapewnił ostatni skok na odległość 13,75m. Równie dobrze zaprezentowali się pozostali nasi uczniowie. Paweł Rapta (3b) w samotnym biegu na dystansie 1500m uzyskał czas 4:03,56 co pozwoliło mu zająć 6 miejsce. Maciej Czyszczoń (1c) w biegu na 60m, po pewnym awansie do finału A  z czasem 7,12s, niestety popełnił falstart i ostatecznie został sklasyfikowany na 6 pozycji. Należy zaznaczyć, że są to naprawdę bardzo wysokie osiągnięcia. Rezultaty przez nich uzyskane są oczywiście nowymi rekordami naszej szkoły. Cała trójka reprezentuje Międzyszkolny Klub Sportowy Rabka-Zdrój.