Oczywiście są to kolory medali zdobytych przez naszych uczniów w Małopolskiej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, której finał odbył się 13 czerwca 2019 roku na stadionie AWF Kraków.

Składy naszych zespołów:
Dziewczęta: Anna Liberda, Zuzanna Liberda, Julia Kusiak, Kozyra Monika, Sroka Natalia, Maksymiak Julia, Stachura Karolina, Krzywicka Anna, Kozyra Agnieszka, Wójciak Aleksandra, Rusnarczyk Magdalena, Waberska Martyna, Machnik Wiktoria, Jamer Julia, Karkula Alicja.

Chłopcy: Rapta Paweł, Kusiak Jakub,Filar Oskar, Kowalczyk Dominik, Jania Michał, Stachura Marcin,, Możdżeń Wojciech, Łukaszka Paweł, Gruca Dawid, Rogoziński Jakub, Śmiech Daniel, Kalemba Mateusz.

Ustanowiono dwa  nowe rekordy szkoły: sztafeta dziewcząt 4x100m -50,55s i Jakub Kusiak w rzucie oszczepem-48,46m.

Gratulujemy!