Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Wszyscy Pracownicy Naszej Szkoły!!!

Składamy wielkie podziękowanie za wspaniały udział w zorganizowaniu tegorocznej „Szlachetnej Paczki”  . Jak zawsze można było liczyć na Wasze szlachetne serca .Dzięki Waszemu zaangażowaniu w mądre pomaganie oraz Waszym wielkim sercom mogliśmy spełnić marzenia wybranych  Rodzin i wesprzeć je w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki Wam Rodziny będą mogły spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia radośnie, spokojnie i bez zatroskania o najpotrzebniejsze rzeczy. Od  listopada uczniowie wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy szkoły rozpoczęli wielką zbiórkę darów, poczynając od rzeczowych, takich jak żywność trwała, środki czystości, koce, garnki   a kończąc na środkach pieniężnych, potrzebnych na zakup pralki, pościeli, poduszek , kołder , środków higienicznych , na które rodzina nie mogła sobie pozwolić, a które były niezbędne do poprawy warunków mieszkalnych. Jeden z darczyńców podarował wspaniałe skarpety oraz wełniane koce, ktoś inny piękny komplet garnków. Udało nam się również spełnić skromne marzenia naszych Rodzin           i podarować każdemu upragniony prezent. Do 6 grudnia zdołaliśmy zgromadzić pokaźną ilość produktów, którą zapakowaliśmy w 58 paczek,  a wolontariusze, pod czujnym okiem opiekunów, zajęli się pakowaniem podarunków.  Pracy mieli sporo, a i wysiłek nie poszedł na marne, gdyż po kilku godzinach mogli podziwiać swoje dzieło – pokaźny stos  prezentów, które już tylko czekały na dostarczenie do magazynu „Szlachetnej Paczki” .