Jako że jest czas karnawału, w naszej szkole został zorganizowany dzień piżamy! 23 stycznia uczniowe przebrali się w różne piżamy i szlafroki. Każdy kto pokazał się w swoich nocnych kreacjach był zwolniony w tym dniu z odpowiedzi ustnej oraz niezapowiedzianych kartkówek.

Cieszę się że samorząd szkolny podjął się zorganizowania dnia piżam, uważam że w tym dniu było wiele radości, uśmiechu i co ważne nie zakłucając przy tym zajęć lekcyjnych. Mam nadzieję, że akcji zorganizowanych przez samorząd będzie tylko więcej.

~Uczennica klasy 2d

W imieniu wszystkich uczniów, dziękuję 🙂

A wszystko to zostało to zorganizowane, dzięki naszej nowej przewodniczącej szkoły i samorządu szkolnego Paulinie Florczyk! Jest uczennicą drugiej klasy na profilu matematyczno-geograficznym. Gratuluję i powodzenia!