14 lutego w naszej szkole zorganizowano walentynki. Uczniowie podczas pierwszej  i drugiej przerwy wrzucali do skrzyni własne kartki walentynkowe, które na trzeciej lekcji roznosili Amory pod postacią chłopaków z klas drugich.

Również w tym dniu  dzień koloru różowego oraz czerwonego. Przebrani w te kolory uczniowie byli zwolnieni z niezapowiedzianych kartkówek oraz odpowiedzi ustnej.

Po pięciu skróconych lekcjach każdy z nas wybrał jeden z pięciu filmów które następnie oglądaliśmy w poszczególnych salach.Dodatkową rozrywkę dostarczyła nam ścianka do zdjęć wykonana specjalnie na ten dzień.  Również, przez cały dzień samorząd szkolny rozdawał w szkole lizaki w ksztacie serduszka, sybolizujące dzień zakochanych.