W ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna odbędą się warsztaty weekendowe dla uczniów szkół uczestniczących w projekcie. Zajęcia w ramach warsztatów weekendowych prowadzone będą przez pracowników uczelni.

Termin: 3-5 kwietnia 2020 r

Obszary tematyczne warsztatów weekendowych prowadzonych przez uczelnie w województwie małopolskim w terminie 3-5 kwietnia 2020 r.:

a) Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej – informatyka

b) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie – chemia, język angielski

c) Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – przedsiębiorczość, matematyka z elementami rachunkowości,

d) Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie – język angielski, język niemiecki, język francuski,

e) Uniwersytet Jagielloński – matematyka, biologia, geografia, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, prawo

f) Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – informatyka, fizyka

g) Politechnika Krakowska – chemia

Opieka nad uczniami, nocleg oraz wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja oraz prowiant na zajęcia) są zapewnione przez organizatora. Warsztaty nie wymagają własnego wkładu finansowego.

Zapoznaj się:

Regulamin warsztatów

Formularz zgłoszenia ucznia na warsztaty