prezenty

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Wszyscy Pracownicy Naszej Szkoły!!!

Składamy wielkie podziękowanie za wspaniały udział w zorganizowaniu tegorocznej, szczególnej  „Szlachetnej Paczki”  . Jak zawsze można było liczyć na Wasze szlachetne serca .Dzięki Waszemu zaangażowaniu w mądre pomaganie oraz Waszym wielkim sercom mogliśmy spełnić marzenia wybranej Rodziny i wesprzeć ją w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki Wam Rodzina mogła spędzić Święta Bożego Narodzenia radośnie, spokojnie i bez zatroskania o najpotrzebniejsze rzeczy. Dzięki Wam i  Waszym bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas. Od  listopada uczniowie wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy szkoły rozpoczęli wielką zbiórkę darów, poczynając od rzeczowych, takich jak żywność trwała, środki czystości, koce, garnki, pościel, karma dla psa a kończąc na środkach pieniężnych, potrzebnych na zakup opału na zimę. Jeden z darczyńców podarował wspaniałe skarpety oraz wełniane koce i kamizelki. Udało nam się również spełnić skromne marzenie naszej Rodziny i podarować Pani Katarzynie upragniony prezent. Do 10 grudnia zdołaliśmy zgromadzić pokaźną ilość produktów, którą zapakowaliśmy w 40 paczek,  a wolontariusze, pod czujnym okiem opiekunów, zajęli się pakowaniem podarunków.  Pracy mieli sporo, a i wysiłek nie poszedł na marne, gdyż po kilku godzinach mogli podziwiać swoje dzieło – pokaźny stos  prezentów, które już tylko czekały na dostarczenie do magazynu „Szlachetnej Paczki” .

Słowo od Rodziny: Bardzo dziękuję młodzieży licealnej i nauczycielom. Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, maturzystom powodzenia na maturach. Będę się za Was modlić.”

Słowo od Wolontariusza: Drodzy! Dziękuję Wam bardzo za to, że po raz kolejny zdecydowaliście się włączyć w pomoc w ramach Szlachetnej Paczki. Przygotowane przez Was podarunki bardzo wsparły Panią Katarzynę. Wasza pomoc dla niej jest dowodem na to, jak wielkie macie serca. Mam nadzieję, że wciąż będziecie mieli tak ogromne chęci niesienia pomocy drugiej osobie i zobaczymy się w kolejnych edycjach Szlachetnej Paczki. Chciałabym Wam życzyć wielu sukcesów i wszystkiego dobrego w Nowy Roku. Dziękujemy, że towarzyszycie nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu.”

Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli zmienić świat na lepsze i sprawili, że nadzieja zawitała w domu potrzebującej rodziny a uśmiech zagościł na twarzach domowników.