2021

1 września, w reżimie sanitarnym, w dwóch grupach, spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, by rozpocząć nowy rok szkolny. Pandemia nie odpuszcza ale mamy nadzieję, że ten rok szkolny zaczynamy stacjonarnie i tak samo go zakończymy, a nauczanie zdalne przejdzie do lamusa.  Obok uczniów klas drugich  i trzecich wstawili się  pierwszoklasiści, na początku lekko przestraszeni, ale szybko się ze sobą zintegrowali i z uśmiechem wysłuchali informacji o szkole.  Pan dyrektor poinformował społeczność szkolną o zasadach, które będą obowiązywały w szkole, w związku z panującą jeszcze pandemią. Jak co roku wysłuchaliśmy także informacji  o wynikach tegorocznej matury. Najlepsi maturzyści : Agnieszka Weszka średnia z matury 96%, Wojciech Kantor 91,3% oraz Julia Tempka 90.8%  otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców.  W imieniu wyróżnionych  absolwentów głos zabrała Agnieszka, która powiedziała swoim młodszym kolegom, że wystarczy spełniać swoje marzenia, trochę się uczyć a matura to żaden problem. Życzymy tegorocznym maturzystom i pozostałym uczniom takich samych sukcesów.