Dzień otwarty w Romerze 25.03.2022

25 marca otworzyły się drzwi „Romera”  dla ośmioklasistów. W roli przewodników po raz kolejny świetnie spisali się uczniowie starszych klas bo to przecież oni mogą opowiedzieć o tym, jak naprawdę jest w murach naszego liceum. W tym roku postanowiliśmy pokazać, co dzieje się w naszej szkole na lekcjach,  w salach lekcyjnych odbywały się pokazy doświadczeń z fizyki, biologii, można było „przenieść się w czasie” w pracowni historycznej, sprawdzić się w konkursach z geografii, j. polskiego, matematyki i innych, zapoznać się z nowoczesnymi technikami uczenia się języków obcych. W trakcie prezentacji na temat szkoły, nasi goście zostali zaznajomieni z ofertą  liceum, z profilami klas, historią szkoły.  Na sali gimnastycznej można było spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, zobaczyć, jak przebiegają zajęcia sportowe  Odwiedzający  mury naszej szkoły mogli także znaleźć drogę do szkolnego sklepiku, w którym codziennie można zjeść gorącą pizzę i smaczny obiad. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy zainteresowanych, że „Romer” to dobry wybór, najlepiej się o tym przekonać wybierając nasza szkołę. Więc do zobaczenia we wrześniu.

Font Resize
Contrast