Pożegnanie klas trzecich

29 kwietnia w naszym liceum uroczyście pożegnaliśmy ostatni rocznik trzecich klas pogimnazjalnych.

Pan dyrektor, Marek Świder po przypomnieniu najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w naszej szkole w ostatnich miesiącach, podziękował uczniom klas trzecich za ich udział w wielu akcjach organizowanych w ramach wolontariatu, chwaląc młodzież za ich wrażliwość na potrzeby innych ludzi. Następnie przestawił wyniki klasyfikacji klas trzecich. Najlepszą spośród klas trzecich okazała się klasa 3d – śr. 3,94. Drugie miejsce przypadło klasie 3e – śr. 3,87.

Z kolei za trzy lata nauki najlepsze wyniki osiągnęli: Magdalena Kluska z kl. 3d ze średnią 5,12 oraz  Tomasz Grzybacz z kl. 3e ze średnią 4,88. Natomiast najlepszą frekwencją za trzy lata nauki mógł się poszczycić Paweł Kowalczyk z kl. 3e, frekwencja ta wyniosła 99,88%.

Pozostali uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, zostali nagrodzeni świadectwem z wyróżnieniem, nagrodami książkowymi i  dyplomami. Nagrody książkowe otrzymali również uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach artystycznych, przedmiotowych i sportowych.

Część artystyczną – tradycyjną już Galę Eugeniuszy – przygotowała klasa 3a pod opieką wychowawczyni, p. Magdaleny Zalewskiej – Tomalak.

Eugeniusze w tegorocznych kategoriach  otrzymali:

Muzyk roku – Julia Kołatek

Król parkietu – Adrian Kubiński

Siatkarski talent Romera – Agnieszka Radomska

Klasowy śmieszek – Jakub Bartosz

Managerka – Patrycja Wydra

Pan prezydent – Piotr Wójciak

Sportowy freak – Klaudia Masłowska

Odkrywca nowych terenów – Julia Stożek

Legenda ping-ponga – Juliusz Nawrot

Książkara roku – Marcelina Stopiak

Marzenie fryzjera – Natasza Margańska

Światło tego świata – Emilia Drabik

Guru modowe – Vanessa Wierzbicka

 

Na zakończenie młodzież klas trzecich podziękowała Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za wspólnie spędzone trzy lata. Były kwiaty, ciepłe słowa pełne wdzięczności i łzy wzruszenia.

Teraz naszych tegorocznych absolwentów czeka kilka tygodni egzaminacyjnych zmagań. Trzymamy za Was kciuki!

POWODZENIA!

Font Resize
Contrast