W ramach programu „Ekologiczna szkoła” grupa młodzieży z klasy 3c  uczestniczyła w projekcie młodzieżowym, którego celem było urozmaicenie terenu szkoły ozdobną roślinnością. Efekty naszej pracy można zobaczyć w dwóch miejscach: przy wejściu do szkoły oraz wzdłuż ogrodzenia szkolnego. Sporo się napracowaliśmy – należało usunąć wierzchnią warstwę ziemi, uzupełnić braki nową, bardziej urodzajną ziemią, zasadzić roślinność i obsypać wszystko korą sosnową. Mamy nadzieję, że efekt podoba się wszystkim.

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc!

Podziękowania składamy Panu Dyrektorowi, pracownikom szkoły (panu Wojciechowi i panu Grzegorzowi) oraz Radzie Rodziców, dzięki której otrzymaliśmy pomoc finansową na zakup ziemi, kory sosnowej i roślinności.

Agata Dworszczak oraz grupa projektowa w składzie: Anna Aksamit, Laura Ciepłucha, Aleksandra Czyszczoń, Aleksandra Fiedor, Marta Jania, Dominka Kluska, Sara Kołodziej, Karolina Koza, Zuzanna Kubik, Aleksandra Matuła, Maciej Musielak, Dawid Skwarczek, Anna Wielowska, Katarzyna Wójciak, Jakub Załęski

[modula id=”9021″]