W dniu 28 maja okrągły jubileusz 50 lecie opuszczenia murów szkoły obchodzili absolwenci Liceum Romera (matura 1972 r.). To uroczyste spotkanie rozpoczęło się o godz. 13 w szkole. Absolwenci z sentymentem zwiedzali budynki szkolne, zarówno stary budynek „Jaworzynę”, w którym  odnajdywali swoje klasy i ławki w których siedzieli podczas pobierania nauki, jak i nowy budynek „Annę” z salą gimnastyczną, która wywarła na nich ogromne wrażenie. Było to pierwsze takie spotkanie po maturze, w związku z tym dawni koledzy z ławek szkolnych wspominali czasy szkolne i swoich nauczycieli z dużym sentymentem.

Po wizycie w szkole absolwenci wzięli udział we mszy św. w Kościele św. Teresy w intencji tych którzy odeszli oraz tych którzy doczekali się tego wspaniałego jubileuszu. Po czym spotkali się w „Kawiarni Koncertowej” w Ośrodku Przyrodoleczniczym na wspólnej  zabawie.

[modula id=”9040″]